︎︎︎

Współprace


Bardzo lubię współpracować z innymi artystami i artystkami. Chętnie zapraszam ich/je do zrobienia czegoś razem. Lubię obserwować, jak moje pomysły są filtrowane przez ich talent i wrażliwość.Afterimage (Powidok) to muzyka, w której minimalistyczny fortepian spotyka pełen pasji wokal. Album składa się z 12 utworów, powstałych we współpracy z wokalistką Magdaleną Este. Nie ma tu słów. Przynajmniej takich, których sens byłby jednoznacznie ustalony. 

Minialbum zawierający 4 piosenki mojego autorstwa, stworzone w bardzo różnych okresach, wspaniale zaśpiewane przez Magdalenę lub wspólnie, przez nas oboje.

Album skomponowany - już wspólnie z Ewą - w czasie pandemicznego lockdownu. Minimalistyczna, z samym pianinem. Teksty (moje) o samotności, smutku, tęsknocie - o tym wszystkim, co nas wtedy tak mocno dotknęło.
Skomponowany, zaaranżowany i współprodukowany przeze mnie album dla Ewy eM. Napisałem też większość tekstów. I nawet zaśpiewałem w dwóch, może trzech miejscach. Są: perkusja, gitary, smyczki, klawisze, nawet kalimba!Dyskotekowa forma z dyskotekową treścią. I z głosem Ani.


Minimalistyczny utwór - tylko głos Ani i fortepian, na którym brawurowo zagrał Grzegorz Urban.


︎   ︎    ︎    ︎